BEDEN SEÇİMİ

Neden boy ve kilo bilgilerinize ihtiyaç duyuyoruz?

Tekstil ürünlerinde farklı tarz ve buna uygun beden kalıpları kullanılmaktadır. Bu kalıplar çoğu zaman uluslararası ve yerel standartlarla uyumsuzdur. Örneğin A Mağazasından alınan L beden bir ürün ile B firmasından alınan L beden ürünün ölçülerinde ciddi farklar oluşabilmektedir. Bu durum özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde ürünün bedene uymaması gibi sıkıntılar yaratmaktadır. Müşterilerimizin keyifli alışveriş deneyiminin kesintiye uğramaması için boy ve kilo bilgilerini alarak en uygun bedeni gönderiyoruz. Bu uygulamamız sayesinde iade oranımız yok denecek düzeydedir.

Beden etiketinin sipariş ettiğiniz ile uyuşmaması durumunda lütfen öncelikle ürünü üzerinizde deneyin. Eğer boy ve kilo bilgilerinizi doğru olarak belirttiyseniz ürünün üzerinize olacağından eminiz. Eğer yine de ölçülerden memnun kalmazsanız ürünü değişim için bize ücretsiz olarak kargolayabilirsiniz. Ürün bize ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçilecektir.

 

Doğru beden seçimi için aşağıdaki tablolardan yararlanabilirsiniz. Dilerseniz bize WhatsApp’den yazın, sorunuzu yanıtlayalım. 0850 885 14 21

 

Giysinizi düz bir zemine serip ölçü almanızı öneririz.


  • Boy için, yaka ile omuzun birleştiği noktadan en alt kısma kadar,
  • Gögüs için, kol ağının iki cm altından ölçüm almalısınız.

KISA KOLLU BASIC TİŞÖRT ÖLÇÜLERİ

KAPÜŞONLU SWEATSHIRT ÖLÇÜLERİ