İade ve Değişim

İade ve Değişim

İADE & DEĞİŞİM İŞLEMİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

KırmızıGaraj kullanıcılarına %100 iade ve değişim garantisi verir. Hangi sebeple olursa olsun satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir yada stokta olan bir ürünle değiştirebilirsiniz. Ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması gereklidir.

Bu süreçteki tüm kargo masrafları bize aittir. Kargo şirketi olarak Aras Kargo’yu kullanıyoruz. Size en yakın Aras Kargo şubesini kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Faturanızın arkasındaki iade / değişim bölümünü doldurarak talebinizi bildirebilirsiniz. Faturanın iki nüshasını da bize göndermeyi unutmayınız. Faturasız ürünlerin iadesi ve değişimi mümkün değildir. (Faturanın arka yüzünde -hatalı olarak- bir nüshanın sizde kalması gerektiği yazılmıştır. Lütfen bu uyarıyı dikkate almadan iki nüshayı da gönderiniz.)

İADE ADRESİ: KIRMIZI GARAJ  / Oruçreis Mah. Tekstilkent A19 Blok No.46 Esenler / İstanbul  Tel: 0850 885 14 21 • Aras Kargo Hesap No.:1915048851211

SİPARİŞİMİ KAÇ GÜNDE İADE EDEBİLİR YADA DEĞİŞTİREBİLİRİM?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilir yada değiştirebilirsiniz. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda bize destek@kirmizigaraj.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. 

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILIR?

İade kargonuz bize ulaştıktan ve kontrolü tamamlandıktan sonraki hafta ilk perşembe günü para iade işleminiz gerçekleştirilecektir. 

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ücret iadesi alışverişte kullandığınız aynı karta yapılmaktadır. Gönderinin hesabınıza aktarılması ile ilgili süre bankalara göre farklılık gösterebilir.